top of page

Geboren worden: achterlaten als levensweg

  • Foto van schrijver: Liesbeth Verboomen
    Liesbeth Verboomen
  • 2 dagen geleden
  • 2 minuten om te lezen

We maken ons gedurig zorgen of klagen over van alles en nog wat. We zijn niet in vrede met het feit dat we struggelen, uit een bestaande situatie worden 'verdreven', iets in ons wil iets en we begrijpen niet goed wat of waarom dat nu zo moet.



Ook dit: net als alles goed lijkt te gaan, komt er een nieuwe kans op je weg. Dat is goed nieuws en tegelijk voel je ook weerstand, zie je er tegenop, of voelt het super spannend.



Telkens weer word je vooruitgestuwd.



Of sla je een nieuwe weg in waarvan je denkt dat het een goeie keuze is en dan lijkt het te stagneren. Wat wil er dan getoond worden. Of wat in jou wil er dan echt geleefd worden?



Lastige dingen die we liever vermijden. Maar het loont de moeite om net die stukken bewust door te maken.



Van bij de start, bij de geboorte, voelen we hoe de weeƫn ons uit de veilige cocon van het moederlichaam duwen. We hebben er niets over te zeggen, we moeten uit dat lichaam uit, de wereld in.


Het is een diepgaande ervaring die we voor de rest van ons leven meenemen.



Interessant toch? In jouw leven wil er geregeld iets jou uit je vertrouwde situatie duwen zodat jij iets nieuws ontdekken kan. Het groeien stopt niet, tenzij jij kiest voor het gekende en het gezapige. Is ok, maar is dat wat je echt wil?


Luister nog eens aandachtig naar de stem van jouw diepe weten. Wat wil aan zet? Welk diep verlangen leeft daar?



Heb je hierbij hulp nodig, klop gerust aan.


Je bent welkom, precies zoals je bent.



Je kan vrijblijvend een intakegesprek boeken via mijn online boekingskalender.



Info en aanbod Mens In Contact vind je ook via


Mens In Contact

Individuele begeleiding voor volwassenen




Ā 
Ā 
Ā 

Opmerkingen


Schrijf je in voor updates

Je bent geabonneerd!

Mens in contact
info@mensincontact.com
+32 496 28 06 25
Tienen

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page